V našej sušenej Zelenine nájdete väčšinu najpoužívanejších zeleninových produktov z vašej kuchyne. Vyskúšajte ich chuť a porovnajte s čerstvou - rozdiel nenájdete a trvanlivosť je na našej strane.

Sušená zelenina sa používa pri príprave rôznych jedál ako prísada do polievok, omáčok, cestovín alebo šalátov. Je vhodná pre tých, ktorí hľadajú jednoduchý spôsob, ako pridať zeleninu do svojej stravy.

AKO VYLEPŠIŤ SÁČKOVÚ POLIEVKU?

AKO VYLEPŠIŤ SÁČKOVÚ POLIEVKU?

Alebo pár viet o tom, ako 10g sušenej zeleniny zdvihne palec spomienkam z detstva.:-)

Asi aj vás spomienky, zvedavosť či život v behu, pár krát inšpirovali ku kúpe sáčkovej polievky. Mnohí si ju pamätáme z detských táborov, kempov, či dovoleniek a o ich obľúbenosti aj dnes svedčí široká ponuka v obchodoch, vystavenie najpredávanejších značiek, či reklama v televízii.

Ukážeme vám však vylepšenie, ktoré aj zo sáčkovej polievky spraví ospevovaný zážitok. ;-)

Skúsili ste už nákup bez obalu?

Skúsili ste už nákup bez obalu?

Sú dve možnosti ako u nás nakúpiť bez nutnosti vytvárať plastový odpad z obalov. 

Buď sa zastavíte osobne v ŠPAJZKE v Senci, alebo v ďalších našich ŠPAJZKÁCH v Trnave, B.Bystrici alebo vBrezovej pod Bradlom alebo využijete ponuku nášho e-shopu a nakúpite buď do papierových vrecúšok, do ktorých produkty štandardne balíme, alebo si vyberiete inú formu obalu - vrátane tej, z doručením vlastných obalov.

Produkty ponúkame vo viacerých gramážach a aj v ŠPAJZKE, aj v e-shope platí: "Čím viac kúpiš - tým menej platíš!" To znamená, že dvojanásobná gramáž je vždy lacnejšia ako súčet dvoch predchádzajúcich.

Máme pomerne širokú ponuku sypaných aj "liacich" potravín preto veríme, že vám u nás niečo "padne do oka" a bude vám chutiť..