Kvalitná zmes na prípravu hovädzej polievky, alebo omáčky. viac
Zloženie: soľ (max. 46%), cukor, maltodextrin, škrob, inosinát sodný, rastlinný olej, kvasnicový extrakt, hovädzí extrakt, mäsová aróma, kyselina citrónová, oxid kremičitý, sušená mrkva, paštrnák, cibuľa, korenie.
Dávkovanie: 20g zmesi na 1l vody. Môže obsahovať stopové prvky horčice a zeleru. Skladujte v suchu a v chlade, pri teplote do 25°C, pri rel. vlhkosti do 70%. Nevystavujte priamym slnečným lúčom.
AKO VYLEPŠIŤ SÁČKOVÚ POLIEVKU?
Alebo pár viet o tom, ako 10g sušenej zeleniny zdvihne palec spomienkam z detstva.:-)
Asi aj vás spomienky, zvedavosť či život v behu, pár krát inšpirovali ku kúpe sáčkovej polievky. Mnohí si ju pamätáme z detských táborov, kempov, či dovoleniek a o ich obľúbenosti aj dnes svedčí široká ponuka v obchodoch, vystavenie najpredávanejších značiek, či reklama v televízii.
Ukážeme vám však vylepšenie, ktoré aj zo sáčkovej polievky spraví ospevovaný zážitok. ;-)
2 PODMIENKY PRE PRÍPRAVU SUPERHUSPENINY.
Naučil som sa uvariť perfektnú huspeninu. Celý príbeh začal boľavým kolenom. Nemohol som ho zaťažiť, ani si naň kľaknúť. Doktor sa na môj RTG snímok len krátko pozrel a bez veľkej debaty odporučil operáciu - vraj mám silno poškodenú chrupavku a stav je nezvratiteľný. Priznám sa, som zástancom diskusie a vysvetlení, otvorený návrhu možností - lebo vždy sú aspoň dve. Mohol som ísť za ďalším dokrorom ale zažitá skúsenosť ma odradila a keďže bolesť som vyhodnotli ako 3 z 10, rozhodol som sa vyskúšať pár doporučených prírodných produktov a dať šancu tejto ceste. Počas 6-7 mesiacov som vyskúšal viacero produktov na báze kolagénu a iných podporných prvkov, vrátane konopnej masti ale bez výrazného a dlhodobejšieho zníženia bolesti, či zlepšenia ohybnosti. Zdalo sa, že doktor možno nakoniec mal aj pravdu... Ale.