Po niekoľkých rokoch práce s e-shopom v prostredí Prestashopu sme teda dospeli k presvedčeniu, že e-shop - ak má napredovať - potrebuje mnohé procesy zautomatizovať a zjednodušiť a práve "krabicové" riešenia e-shopov, sú pre tento krok tým správnym riešením. Platí sa síce mesačný poplatok ako nejaký "prenájom" riešenia, ale mnohé prvky, ktoré sme my museli vymýšľať a tvoriť, sú v takýchto systémoch už začlenené a fungujú automaticky. 

A potom je tu určitá podpora a riešenie našich problémov, resp. skôr otázok "ako spraviť toto", "ako spraviť tamto". A manuál. To je základ. Ak si chceš riešiť obsah svojpomocne a prispôsobiť sa "krabicovému" systému - stačí postupovať podľa manuálu. A to je pre nás veľká devíza.

A tak po porovnaní ponuky Shoptetu a UPgatesu - padla voľba práve na UPgates. Výhodou pre nás bol bezplatný veľkoobchodný systém, platobná brána od Tatra banky a možnosť lacnejšej prevádzky multishopu, keďže prevádzok ŠPAJZKY máme v našej franchisingovej sieti viac a každá prevádzka je samostatné IČO so samostatným e-shopom, ale rovnakými podmienkami.

A tak sme teda v marci 2023 dokončili prenos dát cca 700 produktov a cca 2000 zákazníkov a spustili sme testovaciu etapu v systéme UPgates.

Ak sa vám bude náš "nový" shop páčiť, alebo naopak, ak nájdete niečo, čo by sme mali ešte vylepšiť - budeme radi za každý jeden feedback. 

Ďakujeme a prajeme pohodlný, jednoduchý a príjemný nákup z pohodlia vašich domovov.