Meníme naše pôvodné fotky produktov za fotky produktov v miskách! V našom e-shope sme NIKDY nemali ilustračné fotky produktov - vždy išlo o reálne fotky, reálnych produktov, ktoré sme si sami naaranžovali a sami fotili. Tak tomu je aj dnes, kedy meníme pôvodné štvorcové produktové fotografie za fotky priestorové. Všetky v jednotnom vzhľade - drevená miska plná našich úžasných sypaných produktov. ;-) A že to vyzerá k svetu, vieme už aj z vašich referencií. Ďakujeme vám.

V podstate to je jednoduché, len pri tak rozsiahlom sortimente ako máme, je to trochu časovo náročné. Je to takmer 700ks produktov a za hodinu sa dá spravit 13-15ks.

Takto vyzerá náš jednoduchý fotobox za pár eur.

Výsledok ale celkom obstojný, čo poviete? Takto vyzerá dnes naše Korenie na Pizzu Extra.

A preto aj tento článok v aktualitách - pokiaľ nájdete produkty v našom e-shope aj nové v miskách, aj pôvodné štvorcové, je to najmä z dôvodu, že sme práve v procese zámeny a fotky postupne vytvárame a zamieňame. Tiež pribúdajú články poprepájané s konkrétnymi produktami, pribúdajú recepty - skrátka - postupne náš e-shop napĺňame a prispôsobujeme vašim potrebám. ;-)

Ďakujeme pekne za trpezlivosť.