ŠPAJZKA mení logo!

ŠPAJZKA mení logo!

Meníme logo. 💝
Dávame dôraz na vážené základné potraviny, pričom budeme rovnako zvýhodňovať nákup do vlastného obalu, aj do papierového obalu.
Ak bol prekážkou vášho nákupu v ŠPAJZKE vlastný obal - už nebude.
Stačí len prísť. 😉

Fotky našich produktov sú teraz ešte atraktívnejšie!

Fotky našich produktov sú teraz ešte atraktívnejšie!

Meníme naše pôvodné fotky produktov za fotky produktov v miskách! V našom e-shope sme NIKDY nemali ilustračné fotky produktov - vždy išlo o reálne fotky, reálnych produktov, ktoré sme si sami naaranžovali a sami fotili. Tak tomu je aj dnes, kedy meníme pôvodné štvorcové produktové fotografie za fotky priestorové. Všetky v jednotnom vzhľade - drevená miska plná našich úžasných sypaných produktov. ;-) A že to vyzerá k svetu, vieme už aj z vašich referencií. Ďakujeme vám.


Zabaľ. Klikni. Pošli. Pa – Pa – Pa - Packeta!

Zabaľ. Klikni. Pošli. Pa – Pa – Pa - Packeta!

Je to naozaj EASY! Cez Zásielkovňu - Packetu v ŠPAJZKE zasielate a vyzdvihujete svoje zásielky už niekoľko rokov...

Podľa referencií je ŠPAJZKA jedno z odberných miest Packety s najkratšími časmi na vyzdvihnutie zásielok. Aj s príchodom a odchodom vám to v ŠPAJZKE trvá len pár desiatok sekúnd.

Príďte to vyskúšať aj vy - vyberte si ŠPAJZKU ako svoju pobočku pre vyzdvihnutie zásielky! :-)

Inšpirujte sa napr. aj televíznym spotom Zabaľ. Klikni. Pošli. Pa – Pa – Pa - Packeta!


Zmenili sme prostredie nášho e-shopu!

Zmenili sme prostredie nášho e-shopu!

Vitajte v našom "vynovenom" e-shope VÁŽIMSIŤA.sk

Prax ukázala, že mať e-shop prispôsobený individuálnym podmienkam prevádzkovateľa a jeho zákazníkov je síce krásna vec, ale s aktualizáciou a zmenami ste odkázaní na odborníkov. A to je náročné po každej stránke, pričom efekt z toho nemusí byť vždy jednoznačný. A tak sme sa sústredili hlavne na to, čo je pri e-shope to dôležitejšie. Obsah. Prešli sme s VÁŽIMSIŤA.sk na "krabicové" riešenie, aby sme si vlastnými silami dokázali aktualizovať najmä ten obsah a nemuseli sa venovať úprave systému. A preto sme od polovice marca 2023 opäť na štartovacej čiare, ale už s nejakými skúsenosťami a zákazníkmi, ktorým veríme, že dokážeme ponúknuť zase o trochu viac. Veď posúďte sami...


Nakupujte za diskontné ceny!

Nakupujte za diskontné ceny!

Vytvorili sme priestor, kde nakúpite ešte lacnejšie! Nakupujte vo väčších baleniach - nakúpite za výhodnejšie ceny. Jednoducho.

Po dohode s viacerými výrobcami a dodávateľmi vám vieme ponúknuť 5kg balenia za výhodnejšie ceny. Balené najmä v papierových obaloch, takže nevytvárame zbytočný odpad z potravinových obalov a taktiež ceny pri 5kg balenia sme prispôsobili diskontnej politike nákupu.