Zmenili sme prostredie nášho e-shopu!

Zmenili sme prostredie nášho e-shopu!

Vitajte v našom "vynovenom" e-shope VÁŽIMSIŤA.sk

Prax ukázala, že mať e-shop prispôsobený individuálnym podmienkam prevádzkovateľa a jeho zákazníkov je síce krásna vec, ale s aktualizáciou a zmenami ste odkázaní na odborníkov. A to je náročné po každej stránke, pričom efekt z toho nemusí byť vždy jednoznačný. A tak sme sa sústredili hlavne na to, čo je pri e-shope to dôležitejšie. Obsah. Prešli sme s VÁŽIMSIŤA.sk na "krabicové" riešenie aby sme si vlastnými silami dokázali aktualizovať najmä ten obsah a nemuseli sa venovať úprave systému. A preto sme od polovice marca 2023 opäť na štartovacej čiare ale už s nejakými skúsenopsťami a zákazníkmi, ktorým veríme, že dokážeme ponúknuť zase o trochu viac. Veď posúďte sami...


Nakupujte za diskontné ceny!

Nakupujte za diskontné ceny!

Vytvorili sme priestor, kde nakúpite ešte lacnejšie! Nakupujte vo väčších baleniach - nakúpite za výhodnejšie ceny. Jednoducho.

Po dohode s viacerými výrobcami a dodávateľmi vám vieme ponúknuť 5kg balenia za výhodnejšie ceny. Balené najmä v papierových obaloch, takže nevytvárame zbytočný odpad z potravinových obalov a taktiež ceny pri 5kg balenia sme prispôsobili diskontnej politike nákupu.