GRILOVANIE - Navážime viac - zaplatíte menej - 800g

Koreniny a koreninové zmesi ako stvorené pre dosiahnutie novej dimenzie v disciplíne: GRLOVANIE. Nebojte sa vyskúšať nové výzvy, nové kombinácie, nové chute, nové vône...

Prekvapte rodinu, či vašich hostí a pripravte mäso, ryby alebo zeleninu, na netradičnom korení, či koreninovej zmesi. Vyhľadávajte zložky korenín cez naše vyhľadávanie - stačí zadať 3-4 znaky koreniny a objaví sa ponuka.

Rýchle info -9%
Mexiko

Mexiko

SKLADOM
17,74 € 19,49 €
Zmes korenín Mexiko. Vhodné aj na steaky.
CHCETE VÝRAZNE UŠETRIŤ NA KORENINÁCH? VNÍMAJTE KILOVÉ CENY NA CENOVKÁCH!

CHCETE VÝRAZNE UŠETRIŤ NA KORENINÁCH? VNÍMAJTE KILOVÉ CENY NA CENOVKÁCH!

"Zober tie druhé, tie stoja len EURO!" počuť často od zákazníkov stojacich pred regálom s koreninami v super, či hypermarketoch. Jasné. Na prvý pohľad dobrá voľba - za balenie zaplatíte malú čiastku. Ale je tu jedno OBROVSKÉ ALE. Čím je v balení menej gramov produktu, stáva sa tento produkt extrémne predražený a to najmä o cenu jeho obalu.

Pozrite sa spolu s nami na niekoľko reálnych príkladov. Pokračovať... 


PREČO SÚ KORENINY V ŠPAJZKE TAKÉ LACNÉ? LEBO SÚ BEZ OBALU!

PREČO SÚ KORENINY V ŠPAJZKE TAKÉ LACNÉ? LEBO SÚ BEZ OBALU!

Áno, zákazníkom, ktorí nakupujú koreniny v ŠPAJZKE do vlastného obalu, je to jasné už niekoľko rokov - pre vás ostatných, prinášame podrobné porovnanie, prečo je tak výhodné nakupovať koreniny v bezobalovom obchode.

V článku sa dočítate:

  • akú časť z ceny balenia korenín tvorí v štandardnom obchode práve obal
  • o rozdieloch v cenách základných korenín a prečo sú tie najľahšie v bežnom obchode najdrahšie
  • o prehľadnom porovananí cien v zahraničnom reťazci s cenami sypaných korenín v ŠPAJZKE
  • prečo je lepšie obal z korenín opätovne naplniť v ŠPAJZKE, než kúpiť ďalšie nové balenie v bežnom obchode

Mletá paprika. Ako rozoznať tú kvalitnejšiu?

Mletá paprika. Ako rozoznať tú kvalitnejšiu?

Poviete si: "Paprika - mletá ako mletá - čím tmavšia, tým lepšia." Stačí Vám tento pohľad, alebo sa v mletej paprike vyznáte? Ak pri kúpe nemáte možnosť vidieť viac druhov mletých paprík vedľa seba, spoľahnete sa len na svoj úsudok a "odporúčania" predávajúceho. Skúste sa ho ale opýtať, akú hodnotu ASTA má jeho mletá paprika. Stretnete sa pravdepodobne s nechápavým pohľadom. No ak by ste mali šťastie na odborníka, ktorý svoj produkt miluje, mali by ste tiež niečo o tej skratke vedieť, aby ste mu boli partnerom do debaty... :-)

Chcete sa dozvedieť viac...?


Nechávate po grilovaní uhlie bez úžitku dohorieť? Využite ho ešte raz!

Nechávate po grilovaní uhlie bez úžitku dohorieť? Využite ho ešte raz!

Či grilujete mäso, zeleninu alebo ryby - potrebujete zdroj energie. Ak používate drevené uhlie či grilovacie brikety, máme pre vás foto návod, ako radikálne ušetriť ich spotrebu. Nápad vznikol pozorovaním dohorievajúcej pahreby a urýchlenej potreby odložiť gril pred dažďom. Vzniklo z toho pravidlo - tradícia ako ukončiť jednu grilovačku a ako začať tú ďalšiu. :-)