Možnosti platby a doručenia vašej objednávky.

Najjednoduchšia forma úhrady za objednávku je platbonou kartou. Táto možnosť je pohodlná a prebieha cez bezpečnú platobnú bránu Tatra banky.

Pri tejto forme platby vám navyše odpočítame 0,30€ zo sumy objednávky. 

Objednávku pri platbe kartou zasielame ihneď, to znamená, že nečakáme na pripísanie prostriedkov na náš úcet, stačí automatické potvrdenie z platobnej brány, že vaša úhrada je "na ceste" k nám.

Ďalšou formou úhrady je prevod na náš účet - pri tejto forme platby vám odpočítame až 0,50€ zo sumy objednávky, no objednávku vyskladníme až po pripísaní prostriedkov na náš účet v Tatra banke.

V prípade, že objednávku uhrádzate z vášho účtu v Tatra banke, je prevod uskutočnný ihneď, resp.v ten istý deň. V prípade prevodu z účtu v inej banke to môže byť 1-2 dni a následne zásielku odovzdáme prepravnej spoločnosti.

Doručenie vašej objednávky realizujeme najčastejšie cez spoločnosť Packeta (Zásielkovňa) a to buď na výdajné miesto, ktoré si sami vyberiete alebo priamo na vašu adresu, či do výdajného, samoobslužného boxu.

Ak sa rozhodnete pre doručenie kuriérom, využívame služby spoločnosti GLS - zásielky sú štandardne na vašej adrese do 48 hodín od vyskladnenia.

Zásielku vieme po individuálnej dohode odoslať aj prostredníctvom Slovenskej pošty a samozrejme, môžete si ju taktiež vyzdvihnúť osobne, u nás v ŠPAJZKE na Lichnerovej 41A v Senci.