Ste u nás po prvý krát? Ako nakúpite napr. orechy v našom bezobalovom e-shope? Zistite viac!

Vitajte v bezobalovom e-shope VÁŽIMSIŤA.sk!

Ponúkame široký výber sypaných potravín a snažíme sa v čo najväčšj miere obmedziť používanie plastových obalov. Štandardne balíme naše produkty do papierových vreciek určených na potraviny a za tento druh recyklovateľného papierového obalu neúčtujeme žiadny poplatok.Objednaný tovar balíme až po prijatí vašej objednavky, dovtedy tovar skladujeme v dózach alebo 5kg až 25kg papierovych vreckách. V našich priestoroch udržujeme sucho, chlad a tmu, čo sú ideálne podmienky pre skladovanie potravín.

V košíku objednávky si však môžete vybrať aj iné druhy obalov, vratane plastového (ak napr.ide o orechy s vyssim podielom oleja, príp.pražené orechy, či semienka. Vtedy plastový obal slúži na ochranu produktu pred znehodnotením)

V ponuke obalov máme aj ľanové vrecúška, sklenené dozy, prípadne možnosť zaslať nám vaše vlastné obaly - v tom prípade na každý objednaný produkt obdržíte automaticky 6% zľavu navyše a to aj v prípade, že ste si objednali akciové produkty.

Vaše zásielku štandardne zabalíme do použitej ale použiteľnej papierovej krabice, ktorú prispôsobíme veľkosti vašej objednávky a produkty do nej starostlivo uložíme bez zbytočných prázdnych miest. Ak je potrebné nejakú časť zásielky vyplniť iným než produktom, nikdy nepoužívame plastové, či polystyrénové výplne ale vždy výhradne papier (nie však staré, vyhodené letáky).

Zásielku odosielame prostredníctvom Zásielkovne (Packeta) alebo kuriéra GLS a keďže produkty do balíka ukladáme "natesno" znesie zásielka aj tvrdšie zaobchádzanie. Akonáhle však zásielka pri preberaní javí známky vonkajšieho poškodenia, je potrebné ešte za prítomnosti kuriéra zásielku otvoriť a skontrolovať jej obsah. Pri evidentnom poskodení obsahu zásielky je potrebné spísať s kuriérom zápis o poškodení zásielky a následne nám ho zaslať, aby sme situáciu doriešili za vás.

Poradca

Ako sa prihlásiť do nového e-shopu VÁŽIMSIŤA.sk?

Ako sa prihlásiť do nového e-shopu VÁŽIMSIŤA.sk?

Ste naším zákazníkom a radi by ste opäť nakupovali? Obliekli sme náš e-shop do nového šatu a srdečne vás u nás vítame.

Ak ste boli v našom pôvodnom e-shope prihlásení, systém si pamätá vašu adresu, no heslá - ako citlivé osobné údaje nie je možné prenásať ani kopírovať a preto je potrebné vytvoriť si heslo nanovo.